simple web builder
Mobirise

Partneriniz ile Birlikte Rüya Gibi Bir Haftasonu Geçirmek İstermisiniz?

Sizler gibi özel insanların boş zamanlarının değerini biliyoruz. Bu nedenle sizlere özel dalış programları ile bu zamanlarınıza bir değer de biz katmak istiyoruz.

Tamamen Sizin İçin... 

Turumuzu sizin belirleyeceğiniz haftasonunda sizin karar vereceğiniz bir lokasyona düzenliyoruz. Turumuz 2 kişilik paket turdur. Ancak +2 kişi opsiyonunuz da bulunmaktadır. 

Mobirise

Ultra Lüks Araçla Seyahat

Turumuz Cuma akşamı sizi evinizden veya sizin belirleyeceğiniz bir noktadan almamızla başlayacak. Yolculuk edeceğiniz araç, konforunuz için her detayı düşünülmüş bir VIP Mercedes olup yolculuğunuz boyunca soft içecekler ikramımızdır.

Mobirise

Konaklama 

Seçtiğiniz bölgede, 2 gece olacak konaklamamız en az bir butik otel kalitesinde olacaktır. Sizin için en güzel seçimi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Mobirise

Yeme / İçme

Sabah kahvaltısı, otelde açık büfe şeklindedir. Öğle yemeğiniz tarafımızdan özel kumanya şeklinde hazırlanarak teknede sunulacaktır. Akşam yemeği,  dalış partnerinizle birlikte geçirmek isteyebileceğiniz düşüncesiyle,  tur fiyatına dahil edilmemiştir.

Mobirise

Tekne / Dalış /Fotoğraf- Video Çekimi

Dalış bölgemize göre Tekne alternatiflerimizi değerlendirip sizin için en iyisini seçeceğiz. Tur buyunca toplam 4 dalış planlanmaktadır. Dalışlarınıza bir SSI Eğitmeni liderlik edecek ve bir rescue dalgıcı da ekstra güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olacaktır. Dalıcı brövesi olmayan misafirlerimize BASIC SCUBA EĞİTİMİ ÜCRETSİZDİR.
Profesyonel sualtı kamerası ile fotoğraf ve video çekimi  ÜCRETSİZDİR.

Mobirise

Ekipman

Dalışlarınızda kullanacağınız ekipmanlar standart tekne ekipmanı olmayacaktır.Maksimum güvenlik ve konforunuz için en iyi markaların üst düzey ekipmanlarını kullanımınıza sunacağız


FİYAT:
Bütün yukardaki hizmetler dahil 2 kişilik tur fiyatımız toplam 999,- Euro dur. Turumuz en fazla 4 kişiye kadar arttırılabilir. Her bir ilave katılımcı için 200,- Euro ek ücret alınır.

Adres:

ANKARA: Kuzgun Cd No:24 Ayrancı Mahallesi 06540 Çankaya/Ankara

İSPANYA: Carrer de bolivia, 130.1o2a Barcelona


Email: info@bizimledal.com
Telefon:0 532 442 9297